Řekl "sbohem"...

9. prosince 2010 v 14:32 | KolieAlan |  Staré výšplechty
Byly jsme spolu rok a půl a byl to ten nejkrásnější úsek v mém životě... Ale o víkendu nastal náhlý obrat. Napsal mi tento dopis:
Milá K.,
bylo by mi trapné ti tuto zprávu psát ve formě SMS, připadal bych si jako zbabělec. Na to, abych ti zavolal, nemám dostatek odvahy a nedokázal bych pak poslouchat, co mi na to řekneš. A uvidíme se až za moc dlouhou dobu, na kterou by bylo zbytečné čekat. Já tě vážně miloval, čas jsem s tebou trávil rád, ale už to nejde. Možná se jednou odhodlám a řeknu ti "proč", ale teď ne. Musím to ukončit.
Nejspíš je pravda, že vztahy na dálku nefungují a je mi to líto. Přesto bych byl rád, kdybychom se i dál stýkali, jako přátelé.
Sbohem. M.
Několik minut jsem jenom ohromeně civěla do neznáma, pak jsem mu zavolala. LÍBÍ SE MU JINÁ HOLKA. Nemám mu to vůbec za zlé, aspoň mi nelhal. "V tom přípaadě myslím, že je to tak správně," řekla jsem do sluchátka. "Myslíš, že bysme..." začal váhavě on, ale větu jsem dokončila já: "...Mohli být kamarádi? Jasně." Snažila jsem se, abych to řekla normálně.
Ani mi to není líto. Vlastně - vždyť jsme se za tu dobu ani nelíbali. A stejně jsem na vážné vztahy moc mladá. M. je ten nejlepší kamarád - je čestný, hodný, nelže. Asi se vám to bude zdát divné, ale tenhle rozchod pro mne znamená happyend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama