Život = marný pokus přírody vytvořit něco dokonalého

26. listopadu 2010 v 18:56 | KolieAlan |  Staré výšplechty
Za tenhle týden jsme napsali už šest testů. A to je teprve středa! Ale konečně alespoň přicházím na to, jak dokáže být nálada proměnlivá. Když píšeme písemku, jsem mrzutá. Když máme češtinu nebo příroďák, jsem happy. Ale když začala hodina němčiny, byla jsem tak strašně na***ná, že jsem chtěla rozsekat ... něco. Spíš něco rozsekat. Němčina je nuda, až si budete vybírat, rozhodně zvolte španělštinu!
Mám novou kámošku. Vždycky byla taková mlčenlivá a introvertní, držela se vzadu. Pak se s ní začala bavit A. R, to je ta kamarádka, si pořád stěžovala a stěžuje, jak je A sebestředná a panovačná. Mno, každý má svoje chyby...
Dneska mě čeká tolik práce, že bych s tím nejradši praštila.
Jo, co se toho nadpisu týče, nemyslím si o životě nic špatného. Jenom o lidech. Celá naše planeta je naprosto dokonalá, jenom my, lidi, to kazíme. Je to strašný. Jsme tak nafoukaní a máme takové sklony k ničitelství! Jo, to mi připomíná - jukněte se sem: s-o-z.blog.cz Je to jeden z mích deseti blogů. Kdyby jste měl někdo výčitky k Matičce Zemi... Je to blog o ochraně zvířat a přírody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama